Na zkoušku jsem byl připravený. Učebnice byla přehledná a jasně v ní vysvětlovali gramatiku. Lektorka s námi na kurzu vše probírala tak, že se to dalo úplně jednoduše pochopit. A cvičný speaking s rodilou mluvčí, to byla super zkušenost. Jinak zkouška probíhala asi tak, jak jsem si představoval, takže vše v pohodě.
Kristián (absolvent Cambridge zkoušky PET)
Co se týče přípravy u vás, tak jsem byl maximálně spokojený. Nemám žádné připomínky a výuka probíhala bezproblémově a podle očekávání. Největší strach jsem měl u zkoušky z Use of English a Readingu. Nicméně to nebylo tak těžké jak sem čekal a po dopsání jsem měl docela dobrý pocit, že jsem zvládnul nejtěžší část jakž takž. Writing proběhl jak měl.  Poslední byl speaking a ten byl taky takový záchranný. S rodilou mluvčí jsme si toho dost natrénovali a sebevědomí jsme měli. 
Martin Bernat (absolvent Cambridge zkoušky FCE)
Zkouška podle mě nebyla těžká, tak jak jsem se obávala. Speaking mě stresoval, ale byl lehčí, než jsem očekávala a zkoušející byl milý a sympatický. Učebnice na přípravu byla fajn, lektorka v přípravném kurzu super a přípravný speaking s rodilou mluvčí mi hodně přinesl. Jen mě trochu překvapil rozsah writingu, ale bylo to v pohodě.
Bára (absolvent Cambridge zkoušky KET)
Velmi ocenuji a obdivuji praci Vasich lektoru, kterym se podarilo motivovat nase zamestnance natolik, ze vysledky jsou velmi pekne. Doslo k znatelnemu narustu dosazeneho skore a verme, ze i praktickych znalosti frekventantu kurzu. Dekuji take Vam za osobni angazovanost a otevrenost vsem nasim netypickym pozadavkum a specifikum.
Za HOYA LenS CZ, a.s. (firma)
S většinou zkoušky jsem byl spokojen. Obtížnost zhruba odpovídala mým očekáváním. Jen speaking mi připadal poměrně krátký.
Šimon Klus (absolvent Cambridge zkoušky FCE)
Syn dochází do kurzu pravidelně a rád. Říká, že ho to tam baví, do hodin se těší. Z jeho vyprávění vím, že výuka je vedena zajímavou a zábavnou formou. Jsem velice ráda, že od září bude na výuce spolupracovat i rodilý mluvčí.
Mgr. Radka Bugnová (maminka Vojtěcha)
S jazykovou školou FAN jsem maximálně spokojená. Oceňuji profesionální přístup paní ředitelky, ochotu přizpůsobit se klientům a celkovou vstřícnost. Oba moji synové (10 a 7 let) navštěvovali kurzy angličtiny, kde pokračovali v dalším rozšiřování své jazykové zásoby převážně hravou formou s paní lektorkou Veronikou, velmi je to bavilo a vždy přišli z hodiny nadšení. Určitě budou pokračovat i v dalším školním roce, protože je to pro ně dobrá investice do budoucnosti.
Alžběta Ježková (maminka Honzy a Jirky)
Zkouška byla fajn. Reading mi přišel ok, čekal jsem těžší. Z jazykové školy jsem byl připravený na 4,5 hvězdičky z 5 :-D a lektorka byla výborná. Nikdo mi nikdy nevysvětlil tolik věcí v tak krátkém čase ! :o) 
Michal (absolvent Cambridge zkoušky PET)

Jsme oficiálním přípravným centrem na zkoušky Cambridge English

Jsme členy Asociace Cambridgeských škol

Hlásit se můžete emailem fancz@fancz.com, na tel. čísle +420 602 216 911 nebo osobně v kanceláři